• Iqos 3 dėklas
  • Iqos 3 dėklas
  • Iqos 3 dėklas
  • Iqos 3 dėklas

Iqos 3 dėklas

9.99€25.59€

VISAPUSIŠKA APSAUGA: Aukščiausios kokybės PU odos apsauginė danga suteikia jūsų „IQOS 3“ arba „IQOS 3 DUO Starter Kit“ įrenginiui visapusišką apsaugą nuo įbrėžimų, dulkių, nešvarumų ir apsaugą nuo kritimo! Jūsų prietaisas tikrai to vertas!

✅ Aukštos kokybės medžiaga: Apsauginis gaubtas pagamintas iš aukštos kokybės ir minkštos PU odos. Dėl puikios odinės struktūros jūsų „IQOS 3“ arba „IQOS 3 DUO“ įrenginys taps neslystantis ir labai gerai priglus rankoje! Dangtis ir šoninės durelės yra aukštos kokybės ir labai lengva prižiūrėti. Taip pat ant dėkliuko neliks jokių pirštų atspaudų!

✅ 100% FIT: dėklas yra labai tiksliai pagamintas, todėl puikiai tiks jūsų įrenginiui! Yra padarytos akumuliatoriaus šviesos ir USB įkrovimo lizdo išpjovos, kad būtų galima įkrauti neišimant apsauginio dangtelio. Baterijos lygio mygtuką lengva ir patogu naudoti. Korpusas prisitaiko prie „IQOS“ įrenginio kaip tikra oda.

✅ PLONAS IR LENGVAS: 2 mm plonas ir 20 g lengvas apvalkalas yra vos pastebimas ir atrodo labai gražiai. Nepaisant to, jis yra labai tvirtas ir atsparus bet kokiems išoriniams pažeidimams. Su apsauginiu dangteliu prietaisas yra stabilus. Tokį dėkliuką turi turėti kiekvienas IQOS savininkas.

Į krepšelįSiųsti užklausą